Na základě Vašeho souhlasu Vás mohou společnosti skupiny Philips kontaktovat s reklamními zprávami prostřednictvím e-mailu, SMS a jiných digitálních kanálů, jako jsou mobilní aplikace a sociální média. Abychom Vám mohli tyto zprávy přizpůsobit na míru a poskytnout Vám tu nejlepší, individuální zkušenost, analyzujeme a kombinujeme Vaše osobní údaje.
Tyto údaje mohou zahrnovat:Vámi poskytované údaje
Údaje, které s námi aktivně sdílíte: Vaše jméno, datum narození či věk, e-mailová adresa, adresa bydliště, země, pohlaví, telefonní číslo, profily na sociálních médiích.Údaje získané z Vašich interakcí se společností Philips
Údaje o Vašich interakcích a používání digitálních prostředků Philips, jako jsou sociální média, webové stránky, e-mail, aplikace a připojené výrobky. Tyto údaje mohou zahrnovat: IP adresu, soubory cookie, informace o zařízení, zprávy, na které kliknete, údaje o poloze a navštívené webové stránky.Společnost Philips Vám dává možnost svůj souhlas kdykoliv zrušit.

Více informací naleznete v Oznámení o ochraně osobních společnosti Philips a v Oznámení o souborech cookie společnosti Philips.

philips

Promo akce skončila.Vyberte si skvělou TV a audio. Zákazník, který si zakoupí u vybraných partnerů OLED TV a některý soundbar série 8 získá zpět 5 000 Kč. Tato promoakce je platná od 1.11.2022 do 31.12.2022.

POSTUP

1. Vyplňte formulář níže.
2. Vyberte zakoupený OLED televizor a soundbar série 8
3. Klikněte na Odeslat.
4. Ihned po registraci obdržíte potvrzovací e-mail.
5. Po kontrole údajů obdržíte další potvrzovací e-mail. Pokud bude registrace schválena, zašleme vám příslušnou částku na účet uvedený v registraci. Pokud registrace nebude splňovat podmínky pro vyplacení, ozveme se vám.

Této akce se mohou zúčastnit fyzické i právnické osoby. V případě právnických osob platí omezení – tyto se mohou akce zúčastnit nejvýše celkem třikrát. Pokud zákazník výrobek vrátí, je povinen bezodkladně vrátit i cashback částku.

Akce platí pro výrobky zakoupené u vybraných prodejců v České republice po dobu trvání akce.
Nákup je třeba zaregistrovat nejpozději do 10 dnů od zakoupení TV+Soundbaru.
Pro více informací si prosím přečtěte Podmínky akce.