Na základě Vašeho souhlasu Vás mohou společnosti skupiny Philips kontaktovat s reklamními zprávami prostřednictvím e-mailu, SMS a jiných digitálních kanálů, jako jsou mobilní aplikace a sociální média. Abychom Vám mohli tyto zprávy přizpůsobit na míru a poskytnout Vám tu nejlepší, individuální zkušenost, analyzujeme a kombinujeme Vaše osobní údaje.
Tyto údaje mohou zahrnovat:Vámi poskytované údaje
Údaje, které s námi aktivně sdílíte: Vaše jméno, datum narození či věk, e-mailová adresa, adresa bydliště, země, pohlaví, telefonní číslo, profily na sociálních médiích.Údaje získané z Vašich interakcí se společností Philips
Údaje o Vašich interakcích a používání digitálních prostředků Philips, jako jsou sociální média, webové stránky, e-mail, aplikace a připojené výrobky. Tyto údaje mohou zahrnovat: IP adresu, soubory cookie, informace o zařízení, zprávy, na které kliknete, údaje o poloze a navštívené webové stránky.Společnost Philips Vám dává možnost svůj souhlas kdykoliv zrušit.

Více informací naleznete v Oznámení o ochraně osobních společnosti Philips a v Oznámení o souborech cookie společnosti Philips.

philips

Zažijte šampionát ve velkém stylu přímo doma a dopřejte si burácející zvuk jako na stadionu.
S nákupem vybraných Philips Ambilight TV můžete získat slevu na soundbar Philips TAB8507 až do výše 8 600 Kč, podle velikosti úhlopříčky zakoupeného televizoru. Čím větší TV si se soundbarem zakoupíte, tím větší slevu na soundbar můžete získat.

Tato akce je platná pro výrobky zakoupené u vybraných prodejců na území České republiky v období od 1.4.2024 do 14.7.2024.
 
JAK ZÍSKAT PENÍZE ZPĚT:

1. Zaregistrujte svůj nákup vyplněním formuláře níže nejpozději do 14 dnů od data zakoupení soundbaru TAB8507. Uveďte všechny potřebné údaje a předložte požadované doklady.
2. Pro zaevidování registrace klikněte na Odeslat. Ihned po úspěšné registraci obdržíte potvrzovací e-mail.
3. Ihned, nejpozději však do 5 pracovních dnů po předložení všech potřebných podkladů a kontrole nákupu obdržíte potvrzovací e-mail o schválení registrace. Pokud registrace nebude splňovat podmínky pro vyplacení, ozveme se vám.
4. Získejte cashback - Pokud bude registrace schválena, zašleme příslušnou částku, dle výše slevy (dle velikosti úhlopříčky zakoupené Ambilight TV) z nákupní ceny soundbaru uvedené na nákupním dokladu, na bankovní účet uvedený při registraci (věnujte prosím zvýšenou pozornost správnosti vámi zadaných údajů při registraci), nejpozději do 30 dnů od platné registrace.

Pro více informací si prosím přečtěte Podmínky akce.
Pořadatel nebo organizátor si vyhrazuje právo kdykoli pravidla této akce změnit, a to bez předchozího oznámení.


Registrace do akce


Kontaktní údajeČíslo účtu pro zaslání peněz