Na základě Vašeho souhlasu Vás mohou společnosti skupiny Philips kontaktovat s reklamními zprávami prostřednictvím e-mailu, SMS a jiných digitálních kanálů, jako jsou mobilní aplikace a sociální média. Abychom Vám mohli tyto zprávy přizpůsobit na míru a poskytnout Vám tu nejlepší, individuální zkušenost, analyzujeme a kombinujeme Vaše osobní údaje.
Tyto údaje mohou zahrnovat:Vámi poskytované údaje
Údaje, které s námi aktivně sdílíte: Vaše jméno, datum narození či věk, e-mailová adresa, adresa bydliště, země, pohlaví, telefonní číslo, profily na sociálních médiích.Údaje získané z Vašich interakcí se společností Philips
Údaje o Vašich interakcích a používání digitálních prostředků Philips, jako jsou sociální média, webové stránky, e-mail, aplikace a připojené výrobky. Tyto údaje mohou zahrnovat: IP adresu, soubory cookie, informace o zařízení, zprávy, na které kliknete, údaje o poloze a navštívené webové stránky.Společnost Philips Vám dává možnost svůj souhlas kdykoliv zrušit.

Více informací naleznete v Oznámení o ochraně osobních společnosti Philips a v Oznámení o souborech cookie společnosti Philips.

philips

Oslnivé zážitky si odteď můžete užívat i po létě. Pořiďte si v období od 1.8.2022 do 30.9.2022 nebo do vyprodání zásob vybraný Ambilight TV Philips s úhlopříčkou 58" a více a získejte zpět cashback až do výše 10 000 Kč.

POSTUP

1. Vyplňte formulář níže.
2. Vyberte zakoupený televizor
3. Klikněte na Odeslat.
4. Ihned po registraci obdržíte potvrzovací e-mail.
5. Po kontrole údajů obdržíte potvrzovací e-mail. Pokud bude registrace schválena, zašleme vám příslušnou částku na účet uvedený v registraci. Pokud registrace nebude splňovat podmínky pro vyplacení, ozveme se vám.

Jeden zákazník může uplatnit cashback pouze na jeden zakoupený výrobek. Pokud zákazník výrobek vrátí, je povinen bezodkladně vrátit i cashback částku.
Akce platí pro výrobky zakoupené u vybraných prodejců v České republice po dobu trvání akce.
Nákup je třeba zaregistrovat nejpozději do 14 dnů od zakoupení TV.
Pro více informací si prosím přečtěte Podmínky akce.


Registrace do akce
Kontaktní údajeČíslo účtu pro zaslání peněz